Věšák na zeď pro trojúhelník Piklerové s bezpečnostní západkou

600 Kč
Na objednání 3 - 5 dní
ks

Věšák na zeď pro trojúhelník Piklerové s bezpečnostní západkou je praktickým a bezpečným řešením pro uchycení vašeho Trojúhelníku Piklerové na zeď. Připevněte ho na zeď, trojúhelník přestavte do polohy žebřin a zajistěte do něj Piklera. Voalá, máte žebřiny na zdi. Více

Výrobce: MontehraKód produktu: P00085 Doprava a platba

Věšák na zeď pro trojúhelník Piklerové s bezpečnostní západkou

Věšák na zeď pro trojúhelník Piklerové s bezpečnostní západkou je ideální pro rodiče, kteří chtějí mít možnost používat trojúhelník Piklerové jako žebřiny.

Máte trojúhelník Piklerové od Montehry a chcete děti nechat si hrát na žebřinách? Není problém.

Držák připevněte na zeď a až děti přestane bavit přelézat trojúhelník, přestavte pozici Piklera do polohy žebřin, vložte jej do držáku na stěně, zajistěte a máte rázem žebřiny na stěně. Až si zase budou chtít děti hrát s trojúhelníkem, sejmete Piklera ze stěny, nastavíte úhel trojúhelníku a zábava může pokračovat.

Vlastnosti a výhody:

  1. Bezpečnostní západka: Věšák je vybaven bezpečnostní západkou, která zabraňuje náhodnému spadnutí trojúhelníku Piklerové. To znamená, že můžete mít klidnou mysl, že vaše drahocenná hračka pro rozvoj motorických dovedností vašeho dítěte je v bezpečí.

  2. Jednoduchá instalace: Instalace tohoto věšáku je rychlá a snadná.

  3. Kompatibilita s trojúhelníkem Piklerové: Věšák byl navržen tak, aby byl kompatibilní s trojúhelníkem Piklerové od Montehry. Vaši hračku můžete snadno pověsit a ušetřit místo v místnosti.

  4. Kvalitní Materiály: Věšák je vyroben z překližky, která je pevná a odolná.

Barvy a odstín dřeva se mohou lišit od fotografií na webu.