Stoleček k trojúhelníku Piklerové

64 bodů do věrnostního systému
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

od 1 290 Kč
ks

Představujeme vám náš praktický stoleček k trojúhelníku Piklerové. Je navržen tak, aby vašemu dítěti poskytoval vlastní prostor na kreslení, malování, hraní her nebo stolování.

Máte v dětském pokojíčku málo prostoru? Pokud ano, tak stoleček k trojúhelníku Piklerové je tím pravým, doplňkem do dětského pokoje. Stoleček se bezpečně uchytí mezi příčky trojúhelníku Piklerové, což znamená, že vaše dítě bude mít stabilní plochu pro své tvůrčí a zábavné aktivity a dostatek místa v pokojíčku. Více

Výrobce: MontehraKód produktu: P00092 Doprava a platba

Stoleček k trojúhelníku Piklerové

Představujeme vám praktický stoleček k trojúhelníku Piklerové. Je navržen tak, aby vašemu dítěti poskytoval vlastní prostor na kreslení, malování, hraní her nebo stolování.

Máte v dětském pokojíčku málo prostoru? Pokud ano, tak stoleček k trojúhelníku Piklerové je tím pravým doplňkem do dětského pokoje. Stoleček se bezpečně uchytí mezi příčky trojúhelníku Piklerové, což znamená, že vaše dítě bude mít stabilní plochu pro své tvůrčí a zábavné aktivity a dostatek místa v pokojíčku.

A to není vše! Když stoleček jednoduše otočíte, promění se v malířský stojan, který vašemu malému umělci poskytne ideální podporu při tvorbě svých uměleckých děl. Součástí konstrukce stolečku je také držák na nekonečný papír, který umožňuje vašemu dítěti nekonečnou kreativní tvorbu.

Stoleček si můžete objednat samostatně nebo v setu se židličkou 2v1 za zvýhodněnou cenu.

Rozměry:

Stoleček: plocha 60 x 40 cm

Židlička: 29,5 x 28 cm; výška sedu 12,5 a 19 cm

UPOZORNĚNÍ!! STOLEČEK JE POUZE K PIKLEROVÝM TROJÚHELNÍKŮM OD MONTEHRY.

Barva a odstín dřeva se může lišit od vzorových fotografií.

PROHLÁŠENÍ O SHODĚ 

Montehra, jako výrobce hraček, tímto prohlašujeme, že výše uvedené hračky vyrobené naší společností jsou v souladu s příslušnými právními předpisy a normami Evropské unie a jsou označeny v souladu s platnými směrnicemi o hračkách.Tyto hračky byly vyrobeny v souladu s následujícími normami a směrnicemi EU:

  • Směrnice EU o hračkách 2009/48/EC.
  • Normy EN 71 část 1 - Bezpečnost hraček - Mechanické a fyzikální vlastnosti.
  • Normy EN 71 část 2 - Bezpečnost hraček - Hořlavost.
  • Normy EN 71 část 3 - Bezpečnost hraček - Migrace určitých prvků.
  • A další relevantní normy v souladu s typem a použitím konkrétních hraček.

Tímto prohlašujeme, že výše uvedené hračky jsou výrobky v souladu s požadavky platných právních předpisů Evropské unie a jsou bezpečné pro použití dětmi.