Geometrické tvary vkládačka

250 Kč
Na objednání 3 - 5 dní
ks

Geometrické tvary - vkládačka, nebo také geometrické tvary puzzle je nejenom krásným dřevěným produktem, ale také hračkou pro rozvoj dětských dovedností. Vkládačka je vyrobená z kvalitní bukové překližky a byla navržena s ohledem na dětskou potřebu objevovat, učit se a hrát si. Více

Výrobce: MontehraKód produktu: P00088 Doprava a platba

Geometrické tvary vkládačka

Zde je, co tuto vkládačku dělá tak výjimečnou:

  • Dřevěná krása: Vkládačka je vyrobena z přírodní bukové překližky. Povrch je ošetřen barvami a lakem určeným pro dětské hračky. Tato vkládačka není jenom hračka, je to také kousek přírody ve vašem domově.

  • Úchytky pro dětské ruce: Úchytky na vkládačce byly navrženy tak, aby krásně padly do dětské ruky. Tím se pomáhá rozvíjet špetkový úchop, což je důležitá dovednost pro budoucí psaní a manipulaci s předměty.

  • Kreativní použití: Až vašemu dítěti z této vkládačky vyroste, můžete tvary použít jako šablonky pro obkreslování. Tato hračka tak roste s dítětem a nabízí stále nové možnosti použití.

  • Variabilita barev: Naše vkládačky jsou obvykle dostupné v barvách modrého kruhu, červeného čtverce a žlutého trojúhelníku. Pokud vám tyto barvy nepadly do oka, můžeme je vyrobit v barvách, které si přejete. Každá vkládačka tak může být jedinečná a ladit s dětským pokojem.

I když uvádíme, že je vkládačka vhodná pro děti od 1+, může být tempo rozvoje vašeho dítěte individuální. Naše zkušenost s vnoučkem, který tuto vkládačku dostal v 13. měsíci, ukazuje, že si s ní zatím neví moc rady. Proto v pozdějším věku "15 měsíců +" může být cenným prvkem pro rozvoj dětských schopností. Vkládačka podporuje rozvoj dovedností spojených s barvami, pojmenováním geometrických tvarů, správným úchopem třemi prsty, jemnou motorikou, koordinací oka a ruky a koncentrací. Je to víc než jen hračka - je to nástroj, který pomáhá vašemu dítěti růst a objevovat svět okolo sebe.

Rozměr destičky: