Balanční deska s výměnným labyrintem - labyrint: Barevný labyrint board

99 bodů do věrnostního systému
Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

1 990 Kč
Na objednání 5 - 7 dní
ks

Balanční deska s labyrintem je zábava, která vyžaduje maximální úsilí a koordinaci svalů v celém těle. Zabaví se nejen děti, ale i dospělé
Děti při vedení kuličky labyrintem budou tak soustředěné, že si ani nevšimnou, že při hře rozvíjejí rovnováhu, koordinaci těla, sílu a obratnost. Více

Výrobce: MontehraKód produktu: P00037-2 Doprava a platba

Balanční deska s labyrintem

  • rozvíjí koncentraci - pokud je vaše dítě nepozorné, roztržité, pak potřebuje balanční desku! Při hře trénuje pozornost, koordinaci těla a také soustředění při navádění kuličky do cíle.
  • zlepšuje koordinaci pohybu -  Koordinace pohybů je ovládaná mozkem. Cvičením na balančním desce se zlepšuje fungování mozku a v důsledku toho dochází k rozvoji a zlepšování vyšších mentálních funkcí.
  • trénink rychlosti reakce - labyrint uvnitř balanční desky není úplně lehké projít. Dítě musí rychle, ale plynule reagovat na pohyb kuličky nebo kuliček a dopravit je do domečku.
  •  zručnost - s labyrinty je možno hrát si i v rukách a tím si děti procvičí svoji zručnost

Hyperaktivní děti nutně potřebují balanční prkno s labyrintem. Trénování koncentrace pozornosti v pohybu a kontrola svého chování jsou velmi důležité ve všech vzdělávacích aktivitách.

Výhodou tohoto prkna je možnost měnit labyrinty - takže hra nikdy neomrzí. 

Při výběru barevné varianty zvolené barvy napište do poznámky na konci objednávky.