Náš příběh

Jmenuji se Petra, pracuji na základní škole jako asistent pedagoga a vychovatelka.

Po práci pak v naší malé brněnské dílně dávám našim výrobkům barvu a lesk. Zkontroluji, zda houpačka, trojúhelník, prkno (prostě všechno co vyrobíme) nemá někde vadu, třísku, která by byla nebezpečná, nachystám vaši objednávku a pečlivě ji zabalím a odešlu k Vám domů.

Také pro vaše děti vymýšlím a hledám vzdělávací hračky. S výrobou mi pak pomáhá Vašek.

Bohužel už stárnu a tak se mi může stát, že něco přehlédnu nebo zapomenu. Buďte na mě hodní, vše se pokusím vyřešit v co nejkratším čase.

Trošičku jsem si chtěla ulehčit práci, tak učím počítač starat se o objednávkový proces. Myslím, že učení počítače je na dobré cestě, ale může se Vám zdát, že nemáte dostatečné množství informací k Vaší objednávce nebo si chcete se mnou jen popovídat (zvládnu i menší technické informace), zavolejte mi nebo napište 🙂

Vašek je můj partner a to nejen při výrobě hraček.

Je moc šikovný, proto se vzdal všech povolání co doposud vykonával a dal srdce do výroby hraček a dětského nábytku. Než něco vyrobí, tak o produktech přemýšlí, zda budou mít smysl.

Jeho práce začíná za počítačem, mnohdy je potřeba výrobky nejdříve vymodelovat tak, aby se z desky stal hrubý kus produktu. S tím mu pomůže stroj.

Další kroky Vaškovy práce jsou ohraňování, řezání, lepení, frézování, kytování, broušení (několikrát) a možná jsem na něco zapomněla 🙂

Dost často také v dílně posiluje, když si sám tahá ty „obr“ desky do dílny, zabalené balíky do auta. (to znamená, že nechce, aby ze mě byl silák :-))

V komunikaci s vámi to zvládá lépe jak, já. Umí krásně mluvit, vše dobře vysvětlí po technické stránce a také to zvládne v angličtině. (Na stav objednávky se ho moc neptejte o tom nemá přehled) Takže, když budete chtít cokoliv srozumitelně vysvětlit zavolejte Vaškovi 🙂

S Vaškem máme dohromady 4 dcery, které nám do dílny přijdou občas pomoci.

S Vaškem máme rádi vůni dřeva a milujeme jak nám pod rukama vznikají nové a nové věci. U výroby a plánování o každém kroku přemýšlíme, aby hračka pro vaše děti měla smysl, něco naučila, rozvíjela, přinášela zábavu, radost.

Jsme prostě správná dvojka, která se doplňuje od „klíčového momentu“ a to vyrobením oblíbené vkládačky s klíči na podzim roku 2019. Od té doby jdeme krok po kroku kupředu, vylepšujeme, naši a hlavně vaši Montehru, ikdyž to někdy není vůbec lehké.

Děkujeme Vám!

Všeobecné obchodní podmínky

Reklamační podmínky